Pielęgnacja ciała i włosów - Sensitiva

Wpisy

 • środa, 03 lipca 2013
  • Różne sposoby leczenia zmarszczek

   Zmarszczki są nieuniknionym skutkiem ubocznym procesu starzenia się skóry. Powstają one już w młodym wieku pod postacią kurzych łapek, jednakże nie są one na tyle widoczne, że jesteśmy zmuszone coś z tym zrobić. Niestety z wiekiem robią się one coraz głębsze i bardziej widoczne, co nie wpływa pozytywnie na nasz wizerunek.

   leczenie zmarszczekPowstało wiele sposobów niwelowania zmarszczek - jedne są bardziej skuteczne, inne zaś mniej, jednakże każdy sposób jest dobry, by wyglądać najbliższej doskonałości. Jedną z najpopularniejszych sposobów, jaką stosują kobiety, jest aplikowanie na skórę twarzy kremów przeciwzmarszczkowych. Są one dostępne niemal w każdej aptece czy drogerii. W poszukiwaniu najtańszych, warto zapoznać się z gazetką promocyjną sieci sklepów super pharm, którą znajdziesz na stronie http://www.gazetkionline.pl/super-pharm-gazetka/. Być może kremy nie dają szybkich i bardzo widocznych efektów, jednakże stosowane systematycznie, pozwolą Ci przynajmniej w części wygładzić skórę twarzy.

   Kolejny sposób to oczywiście profesjonalne zabiegi kosmetyczne. W skład nich wchodzi zarówno mezoterapia igłowa, a także najbardziej inwazyjny - ostrzykiwanie skóry twarzy botoksem. Każdy z tych zabiegów posiada swoje wady i zalety, jednakże jeśli chcesz wyglądać naturalnie, godnym polecenia jest mezoterapia igłowa. Sama to stosowałam i muszę stwierdzić, że daje bardzo dobre efekty. Już kilka dni po pierwszym zabiegu zobaczysz w lustrze widoczne efekty.

   Zastosowanie botoksu daje natychmiastowe skutki, jednakże efekty mogą nie być dla Ciebie zadowalające. Skóra po zabiegu jest napuchnięta i wygląda bardzo sztucznie. Co więcej, nie wszyscy mogą się poddać temu zabiegowi, albowiem wiele osób jest uczulona na botulinę.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   sensitiva85
   Czas publikacji:
   środa, 03 lipca 2013 08:17
 • czwartek, 27 czerwca 2013
  • Pielęgnacja skóry twarzy

   Twarz jest bardzo istotnym elementem naszego ciała, do którego przykładamy największą uwagę. W szczególności kobiety, które to stosują szereg różnych kremów do twarzy w zależności od pory dnia, a także problemów z jakimi mają do czynienia.

   rossmann gazetkaW jaki sposób odpowiednio zadbać o skórę własnej twarzy? Nie ma na to jednego uniwersalnego rozwiązania, albowiem każda z nas posiada inny rodzaj cery. Oczywiście możemy zapoznać się z propozycją pielęgnacji cery suchej i tłustej, jednakże większość z nas posiada cerę mieszaną i nie jesteśmy w stanie kupować kosmetyków dla takiej i takiej skóry. Doskonałym pomysłem jest skonsultować nasz problem ze specjalistą. Nie musi to być dermatolog (aczkolwiek u niego dowiemy się najwięcej). Na początku w zupełności wystarczy przykładowo odwiedzić sklep Rossmann, gdzie każda z pań dokładnie wie, w jaki sposób pomóc klientce. Ponadto część większych sklepów należących do sieci drogerii Rossmann posiada na miejscu gabinet kosmetyczny, gdzie oprócz zakupu danego kosmetyku, możemy od razu zapoznać się ze sposobem jego aplikacji. Jest to bardzo istotne, albowiem od tego też zależy efekt naszej kuracji upiększającej.

   Warto również co pewien okres czasu odwiedzić profesjonalny gabinet kosmetyki estetycznej, gdzie będziemy mogli głęboko nawilżyć i odżywić naszą twarz. Efektem tego jest promienna, bardziej naturalna i pełna blasku skóra na naszej twarzy.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   sensitiva85
   Czas publikacji:
   czwartek, 27 czerwca 2013 13:03